SVEIKA GYVESENA

Šiame puslapyje pateikiami dokumentai parengti ugdymo įstaigos darbuotojų apie mūsų bei mūsų vaikų sveiką gyvenseną.

APIE ASMENS HIGIENĄ

Asmens higiena – tai žinių ir taisyklių visuma, padedanti saugoti ir stiprinti sveikatą. 

TRUMPI FILMUKAI APIE HIGIENĄ BEI JOS SVARBĄ

BURNOS HIGIENA

Sveiki dantys – svarbus vaiko sveikatos veiksnys. Gera dantų būklė užtikrina geresnį maisto pasisavinimą, mažina cukrinio diabeto, uždegiminių ligų riziką. Laiku neatkreipus dėmesio į dantų ligas, jos gali paveikti vaiko augimą ir vystymąsi, netgi turėti poveikį kalbai.

Lankstinukai apie burnos higienos profilaktiką:

tRAUMŲ PREVENCIJA

Pasaulio Sveikatos Organizacija skelbia: ,,Vaikų sužalojimai – tai viena svarbiausių visuomenės sveikatos problemų, kuriai reikia teikti ypatingą dėmesį. Europoje daugiausia nelaimių atsitinka namuose (daugiausia nukenčia be priežiūros palikti mažamečiai vaikai)“, todėl labai svarbu tiek ugdymo įstaigose, tiek namuose stengtis užtikrinti vaikų traumų ir sužalojimų prevenciją.