•KELIONĖS, KELIONĖS, KELIONĖS•

„Žiogelių“ grupės ugdytiniai kartu su savo mokytoja Loreta ir mokyt. padėjėja Virginija keliavo pasidairyti po Žaislų muziejų,

susipažinti su ten eksponuojamų žaislų istorijomis, įvertinti iš kokių medžiagų buvo gaminamos ir, žinoma, patiems išmėginti įvairias žaidybinio proceso priemones. Kelionė paliko daug puikių įspūdžių.

KOLIONĖS

TĘSIASI

Žaislų muziejus kviečia pasižvalgyti į žaidžiančio žmogaus istoriją, pamąstyti ir patiems įvertinti, ką prieš tūkstančius metų vaikai turėjo mokėti, kokius įgūdžius lavinti, su kokiomis medžiagomis žaisdami perimti patirtį.

Pirmosios civilizacijos mums svarbios dėl išlikusių įrodymų, jog žmonės žaidė ne tik su gamtoje rastais objektais, bet ir specialiai tam skirtus daiktus gaminosi.    

Kaskart pamačius naują žaislą verta pasidairyti, ar nebus prieš keletą tūkstančių metų toks principas jau žinotas.

NUOTRAUKŲ GALERIJA