•KELIONĖS•

„Žiogelių“ gr. išvyka į Vilniaus apskrities

priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą

„Žiogelių“ gr. išvyka į

priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą

„Žiogelių” grupės ugdytiniai lankėsi priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, kur vaikai susipažino su gaisrine sauga. Pareigūnai demonstravo naudojamą gaisrų gesinimo bei gelbėjimo darbų techniką, įrangą. Vaikai patys galėjo įsėsti į gaisrininkų mašinas, pasimatuoti aprangą, šalmus. Ekskursijos metu ugdytiniai gavo daug naudingų patarimų, kaip elgtis gaisro atveju, kokios savybės reikalingos ugniagesiui-gelbėtojui, kad galėtų sėkmingai atlikti savo darbą. Žinių įtvirtinimui tarnybos darbuotojai padovanojo vaikams knygeles. Išvyka  paliko daug džiugių akimirkų ir, galbūt, užaugęs, kuris nors „Žiogelių“ gr. ugdytinis pasirinks garbingą ugniagesio-gelbėtojo specialybę.

NUOTRAUKŲ GALERIJA