•fėjų slėnis•

„Voveriukų“ grupės mažieji neabejingi pasakų pasauliui,

todėl kartu su mokytojomis nusprendė apsilankyti magiškame Fėjų slėnio pasakų pasaulyje

fėjų

slėnis

„Voveriukų“ grupės mažieji neabejingi pasakų pasauliui, todėl kartu su mokytojomis nusprendė apsilankyti  magiškame Fėjų slėnio pasakų pasaulyje, kuris yra Vilniuje ir sukurtas pagal Editos Lei ,,Laiškas fėjai“, ,,Fėjų muzika“, ,,Miglų slėnio Fėjų pasakos“   ,,Miglų slėnio Fėjų burtai“ ,, Naminukas Nemigėlis, nuotykių pradžia”  ,,Popierinė karūna” ir  kitas knygas ir pasakas .

Kadangi autorė yra lėlininkė, tai knygų iliustracijos yra  personažų-lėlių ir jų aplinkos fotografijos. Apsilankę šiame pasakų pasaulyje, vaikai ,,gyvai“ išvydo pasakų herojus, kaip jie atrodo, kokio dydžio ir pan.

Keliaudami miško labirintais, „Voveriukai“ stebėjo savo nameliuose ir kiemuose „ bruzdančias fėjas“, „puotaujančius gnomus“, „urvuose besislepiančius drakonus“. Kelionė vaikams paliko ne tik daug įspūdžių, bet ir dar didesnį susidomėjimą nuostabiu pasakų pasauliu.