•Kovo 11-oji•

Vilniaus l/d „Ozas“

švenčia Kovo 11-ąją

Vilniaus l/d „Ozas“

švenčia Kovo 11-ąją

Kovo 10 dieną, džiugiai nusiteikę, pasipuošę  trispalviais akcentais, Vilniaus l/d „Ozas“ mažieji ugdytiniai kartu su savo mokytojais rinkosi darželio kieme paminėti Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo, mūsų laisvės, vienybės dienos. 

Šiai svarbiai dienai ruošėmės iš anksto. Grupėse vyko edukaciniai užsiėmimai, viktorinos Lietuvos tematika, vaikai piešė piešinius, kurių parodėlė eksponuojama lauko kupole. Vaikučius, mokytojus, tėvelius, visą bendruomenę kvietėme nupinti po spalvotą Taikos pynutę (pasirenkant vieną iš mūsų trispalvės spalvų) ir sukurti Lietuvos vėliavą, kurią kovo 10 dieną, įveikę maratono distanciją, garbingai iškėlėme ant lauke pastatytos „Gedimino pilies“.

Tikimės, kad iškeltos vėliavos plazdenimas primins mums visiems, kaip svarbu būti laisviems, gyventi taikoje ir vienybėje.