•VASARIO 16-OJI UGDYMO ĮSTAIGOJE•

Smėlėti takeliai, pušelė žalia,

Gimtieji žodeliai, tėveliai šalia.

Mamytės lopšinė užmiegant tyli,

Tai mano Gimtinė, Brangiausia šalis.

VASARIO 16-OSIOS

MINĖJIMAS

Vasario 16-oji – išskirtinė data valstybės istorijoje, liudijanti Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės siekius. Mūsų įstaigos ugdytiniai visą savaitę ruošėsi šiai šventei: kartu su mokytojomis puošė darželio aplinką, trispalviais  akcentais dabino langus, grupes, gamino vėliavėles, širdeles. Įvairių veiklų pagalba, aiškinosi, kas yra meilė Tėvynei, prisiminė Lietuvos simbolius, svarbiausius istorinius įvykius ir kt.

Vasario 15 dieną 11 val. ryto, vaikai su savo mokytojomis rinkosi įstaigos kieme, prie simbolinės „Gedimino pilies“ pasveikinti Lietuvos su gimtadieniu.  Sugiedoję Lietuvos himną, mažieji uždegė žvakutę ant „ sniego torto“ deklamavo eilėraštukus, sakė palinkėjimus, dovanojo „sniego angelus“ Lietuvai.  

Na, o „Boružėlių“ ir „Kačiukų“ grupės vyko į Valdovų rūmų muziejų. Tikimės, kad tokie renginiai  paliečia vaikų širdeles, skatina domėtis ir didžiuotis sava šalimi – Lietuva.