•mūsų knygos vasarą•

Namuose turėtų atsirasti vietos knygų lentynai, nes, pasak Cicerono,

„Kambarys be knygų – lyg kūnas be sielos“

VASARA SU KNYGA

-SIURPRIZU

Niekam nekyla abejonių, kad knygos lavina mūsų kalbą ir plečia žodyną, jos moko mus reikšti savo ir suvokti kitų mintis, knygos vysto mūsų mąstymą, iš jų mokomės abstraktaus pasaulio suvokimo, jos skatina mūsų fantaziją, leidžia pažinti save ir kitus.

Knyga vaikams atveria kelią į literatūrą. Tačiau reikia nemažai pastangų, kad vaikai nepamirštų knygos, prisijaukintų ir susidraugautų su ja. Norą skaityti pirmiausia lemia tėvų pastangos, suvokimas, kad jie pirmieji turi žengti šį žingsnį ir dažnai rasti laiko vaiko bendravimui su knyga.

Didelė tikimybė, kad neskaitančių tėvų vaikai irgi neskaitys. Todėl tėvų, senelių aplinkoje turi rastis vietos knygai ir skaitymui, nes tik geras , asmenis pavyzdys yra paveikus, jis nevirsta beprasmiu moralu ar raginimu skaityti.

Kviečiame dalyvauti skaitymą skatinančioje akcijoje „ Vasara su knyga-siurprizu“. Lauko erdvėje, šalia kupolo esančioje bibliotekėlėje,  rasite gražiai įpakuotų knygelių- siurprizų, ant kurių užrašytos prasmingos mintys, palinkėjimai.

Atnešę savo jau perskaitytą ir taip pat įpakuotą knygą – pasikeiskite į bibliotekėlėje jau esančią ir galbūt parsineštoji knyga bus būtent ta, kurią jūs seniai norėjote paskaityti, o gal tai linksma vaikiška knygelė, kurios ieškojo jūsų mažylis.

Knygos sujungia kartas, todėl keiskimės jomis, nustebinkime vieni kitus knygelėmis-siurprizais ir džiaukimės vasara kartu su knyga.

NUOTRAUKŲ GALERIJA