•velykėlės•

Balandžio 12 dieną mūsų įstaigos vaikučius aplankė ir su artėjančiomis Vaikų Velykėlėmis pasveikino

„Velykų bobutė, Velykinis kiškutis“ ir jau parskridęs pavasario pranašas – „baltasparnis gandras“.

vaikų

velykėlės

Kartu su svečiais vaikai prisiminė Velykų tradicijas, kiaušinių marginimo būdus, žaismingai sveikino sugrįžusius paukštelius. Vėliau mažųjų laukė varžytuvės tarp grupių. Užduotis ne iš lengvųjų – kiekviena grupė savo „kiškučiui“ turėjo suridenti kuo daugiau margučių. Nugalėjo draugystė. Šventės pabaigoje visi dalyviai išbėgo į kiemą, norėdami linksmai pažaisti, pašėlti, pasipramogauti ir dar kartelį pasidžiaugti Velykiniu medeliu ir jį papuošusių margučių gausa, kuriuos gamino, dekoravo ne tik mūsų įstaigos bendruomenė, bet ir draugai iš kitų Vilniaus miesto darželių.

Ačiū ikimokyklinio ugdymo mokytojoms Danutei Baltrušytei, Justinai Miliukaitei ir Gabijai Makauskaitei už smagią pavasario šventę, geras emocijas, šypsenas vaikų veideliuose. Atskiras Ačiū Danutei Baltrušytei už „Velykinio medelio“ idėjos įgyvendinimą.