•vaikų gynimo diena•

Vaikystė – pats gražiausias ir nerūpestingiausias, tarsi žmogaus gyvenimo pavasaris,

teikiantis daug vilčių ir galimybių ugdyti vaiko gebėjimus, siekius, formuoti jo asmenybę, skatinti iniciatyvą, kūrybiškumą ir savarankiškumą

vaikų gynimo

diena

Birželio 1 dieną 17 val. Vilniuje, Prezidentūros kiemelyje, rengiamas renginys ,,Mūsų visų pasaulio taikos ir laimės angelas“, skirtas Ukrainos vaikams ir Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Persiunčiame organizatorių informaciją ir prašytume ja pasidalinti su ukrainiečiais vaikais, kurie ugdomi Jūsų švietimo įstaigoje.

,,Angelų sodų“ organizuojamas renginys atkreips ypatingą dėmesį į Ukrainos vaikus. Į Prezidentūros kiemelį kviečiami atvykti Lietuvoje gyvenantys ukrainiečiai vaikai ir jų artimieji, specialiųjų ugdymosi poreikių turintys vaikai, jų tėvai, globėjai, Ukrainai padedantys savanoriai.

Renginio metu vyks koncertas, kuriame dalyvaus Gediminas Storpirštis, Giedrius Arbačiauskas, grupė „Žalvarinis“, Domantas Razauskas, Giedrė Kilčiauskienė ir kt.

Renginio organizatorius ir idėjos autorius – Valdas Kančauskas, „Angelų sodai“, tel. 8 610 21 938, el. p. kancauskas@gmail.com