•Šventinis renginys „O mes vaikai, o mes pasaulis“•

Tegul juoksis ir dainuos šiam pasaulyje vaikai, Tegul meile ir viltim švies laimingi jų veidai.

Tegul vaikiškoj širdy laimės niekas neužgoš, Tegul angelo sparnai juos apsaugos ir globos.

Šventinis renginys

„O mes vaikai, o mes pasaulis“

Daug vaikų juoko, šurmulio, vaikiškų dainelių skambėjo Vilniaus l/d „ Ozas“ kieme birželio 1-ąją, švenčiant tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Vaikų herojus „Supermenas“ (fizinio lav. mokyt. Gytis) pakvietė mažuosius smagiai atšvęsti šią nuostabią dieną. Skambant linksmai muzikai, vaikai buvo pakviesti į „draugystės traukinuką“, kurio stotelės – mažųjų pasirinktos pasaulio šalys. Judraus žaidimo metu, mažieji „aplankė kitų šalių draugus ir pasveikino juos su vaikų diena, bei perdavė jiems savo palinkėjimus“.

Vėliau ugdytiniai buvo pakviesti į jau paruoštas lauko erdves-žaidimų kiemelius: „Muilo burbulų karalystė“, „Aitvarų varžytuvės“, kūrybiškumo ir saviraiškos dirbtuvėlės – gėlyčių ir apyrankių gamyba, erdvę, skirtą, piešimui kreidutėmis.

Smagu buvo išbandyti naujus edukacinius žaidimus: balansavimo kojukus „Pėdsakai“ bei edukacinę priemonę „Bokštas“.  Kiekviena grupė galėjo pasirinkti jai tinkančius kiemelius ir veiklas. Pabaigoje „Supermenas“  kartu su muzikos mokytoja  įteikė kiekvienai grupei po Gimtadienio tortą, pagamintą iš vaisių ir daržovių.

 „O mes vaikai, o mes pasaulis, o mes vaikai tie, kur bėgiojam basomis po sniegą, dar viskas ateity….“, – šios dainelės žodžiais visi susikabinę už rankų baigėme Vaikų šventę. Ačiū, vaikai, už jūsų šypsenėles, juoką, jūsų svajones ir nuoširdumą.