•sveikatinimo diena•

Sveikatinimo dienos -

puiki prevencinė priemonė išvengti laikysenos bei pėdų problemų ar norintiems saugiai atlikti pratimus su kineziterapeuto priežiūra.

Sveikatinimo diena

vilniaus l/d "Ozas"

Sporto tyrimų centras kartu su Vilniaus lopšeliu-darželiu „Ozas“ ir Vilniaus miesto savivaldybe organizuoja sporto ir sveikatinimo renginį, kurio metu išbandysime įvairias sporto šakas, organizuosime estafetes, varžybas, bus atliekami pratimai, lavinantys sąnarių paslankumą, stiprinantys nugaros, pilvo ir preso raumenis, koreguojantys laikyseną. Sveikatinimo dienos – puiki prevencinė priemonė išvengti laikysenos bei pėdų problemų ar norintiems saugiai atlikti pratimus su kineziterapeuto priežiūra.

„Rugsėjo 21 d. kviečiame visą darželio „Ozas“ bendruomenę į sveikatinimo dieną po atviru dangumi. 700 metų sukaktį minintis Vilnius šią vasarą sulaukė gausybės renginių ir minėjimų. Prie sveikinimų gimtadienio proga prisideda ir mūsų bendruomenė. „Tegul Vilnius būna amžinai jaunas ir sportiškas“, – sako lopšelio-darželio „Ozas“ direktorė Aidana Baravykaitė-Dagienė.