•Steam•

STEAM inžinerinis iššūkis

„Žiogelių“ grupėje

STEAM inžinerinis iššūkis

„Žiogelių“ grupėje

Pastatyti tvirtą tiltą per „upę“, kad juo galėtų važinėtis mašinėlės – išties nemažas iššūkis, tik ne „Žiogelių“ grupės mažiesiems inžinieriams.

Visų pirma, vaikai kartu su mokytojomis Sigita, Loreta bei mokyt. padėjėja Virginija, prisiminė ir aptarė Vilniaus mieste matytus tiltus, aiškinosi įvairius su tiltais susijusius konstrukcinius sprendimus.

Vėliau, naudodami antrines žaliavas ir įvairias žaislinių konstruktorių detales, vaikai ėmėsi darbo: tarėsi, matavo, derino, statė, ardė, konstravo ir, žinoma, pastatė ilgiausią tiltą per mūsų „upę Nerį“.

Iššūkis įveiktas – tiltas puikiai atlaikė didelį žaislinių mašinyčių  srautą.  Tiek kūrybinis konstravimo procesas, tiek jo rezultatas suteikė vaikams daug džiugių emocijų, nuoširdaus pasididžiavimo savo atliktu darbu.