•LANKOMĖS SEIME•

Spalio 30 dieną „Smalsučių“ grupės ugdytiniai apsilankė LR Seime,

kur dalyvavo Seimo lankytojų centro organizuojamoje edukacinėje veikloje „ O kas yra Seimas?“

„Smalsučių“ grupės ugdytiniai

aplankė LR Seimą

Spalio 30 dieną „Smalsučių“ grupės ugdytiniai apsilankė LR Seime, kur dalyvavo Seimo lankytojų centro organizuojamoje edukacinėje veikloje „ O kas yra Seimas?“. Užsiėmimo metu, žaidimo forma, vaikai susipažino su Seimo darbu, Seimo narių pareigomis, apsilankė salėje, kur priiminėjami svarbiausi šalies įstatymai. Pasiskirstę vaidmenimis, ugdytiniai patys bandė „priimti įstatymus“.

Kalbėdami su vaikais apie mūsų Lietuvą, jos istoriją,  apie valstybės valdymą, aiškindami mažiesiems, kad valstybę kuriame mes visi, diegiame tautinio tapatumo jausmą, pilietiškumą ir patriotiškumą.