•KELIONĖS•

„Smalsučių“ grupės vaikai kartu su savo mokytojomis keliavo į Vilniaus lopšelį-darželį „Bitutė“

„Smalsučiai“ keliavo į

Vilniaus lopšelį-darželį „Bitutė“

Spalio 24 dieną, pasipuošę pabaisiukų kaukėmis, „Smalsučių“ grupės vaikai kartu su savo mokytojomis keliavo į Vilniaus lopšelį-darželį „Bitutė“, dalyvauti jų  organizuotose STEAM veiklose „Šmėkliaudija“. Tik nuvykus, vaikus pasitiko žaismingosios „Šmėkliukės“, kurios pristatė viso renginio eigą. Ugdytiniai, įvairiomis dekoracijomis paruoštose erdvėse, turėjo atlikti specialias užduotis: „Siaubukų bunkeryje“ ieškoti dingusių „vaiduokliukų“, „Išlikimo pelkėje“ įveikti išlikimo ruožą, „Raganaičių grytelėje“ degustuoti „virtų grybų limonadą“ ir „sliekų sriubą“, žaisti „Moliūgų golfą“ ir kartu su Pabaisiukais dalyvauti pačioje smagiausioje diskotekoje, kur visi šoko, dūko bei linksminosi. „Smalsučių“ gr. ugdytiniai į darželį grįžo pilni džiaugsmingų emocijų ir pačių geriausių įspūdžių.   Ačiū l/d „Bitutė“ už šaunų renginį ir draugišką bei kaimynišką bendradarbiavimą.