•Boružiukų savaitgalis darželyje•

Savaitgalis darželyje! Skamba įspūdingai.

Tokią galimybę turėjo „Boružėlių“ grupės ugdytiniai.

Savaitgalis darželyje!

Skamba įspūdingai.

Savaitgalis darželyje! Skamba įspūdingai. Tokią galimybę turėjo „Boružėlių“ grupės ugdytiniai. Vieną šeštadienio rytą vaikai rinkosi į darželį, kur jų jau laukė mokytoja Jurga ir mokytojos padėjėja Andžela. Susirinkę darželyje vaikai patraukė į ekskursiją po miestą. Autobusu nuvyko į Ogmios mieste įsikūrusį pirmąjį Vilniuje zoologijos sodą ZOOPARK. jame yra beveik 90 gyvūnų rūšių, apie kurias vaikai sužinojo daug įdomių faktų, turėjo galimybę su daugeliu iš jų susipažinti artimiau. Maitino žuvytes ir triušiukus. Po ekskursijos grįžo į darželį kur jų kambaryje jau laukė Eduardo mama. JI papasakojo vaikams apie bakterijas.

Po edukacijos vaikai salėje žaidė judrius žaidimus pagal savo iš anksto susidarytą sąrašą.

Vėliau charizmatiškasis mūsų darželio darbuotojas Gena pakvietė į ekskursiją po darželio rūsį ir virtuvę. Kas gali būti įdomiau, nei visiškoje tamsoje, pasišviečiant tik su šviečiančiomis apyrankėmis vaikščioti po darželį. Po ekskursijos grupėje laukė Luko mama su picomis.

Pakirdę ryte, kruopščiai išsivalę dantukus ir nusiprausę, vaikai patraukė į virtuvę gamintis pusryčių. Papusryčiavę ir pažaidę, keliavo namučio.

Toks tas „Boružiukų“ savaitgalis darželyje.