•RUDENĖLIO ŠVENTĖ•

Krinta lapas uosio, Krinta lapas klevo —

Dėdė rudenėlis Žemėn atkeliavo.

Vytė Nemunėlis

rUDENĖLIO

ŠVENTĖ

Rudenėlis- turtingas ir gražus metų laikas. Jis gamtai dovanoja – nuostabias spalvas bei įvairias rudenines gėrybes. Spalio 9 dieną vyresniųjų grupių ugdytiniai kartu su mokytojais išsiruošė keliauti  į „Ozo“ kalvas- netradiciškai švęsti Rudenėlio šventės.

Žygio pradžioje, vaikai gavo žemėlapius, kuriuose buvo nurodytas maršrutas. Maršrutas nepaprastas – reikėjo surasti stoteles, ir atlikti „rudeniškas užduotis“. Pirmoje stotelėje vaikai įvairiais, judriais pratimais,  judesiais, imitavo rudeniškus orus, antroje- žaisdami „pirko norimus vaisius“, trečioje-dėliojo daržovių dėliones bei stengėsi įvardinti kuo daugiau daržovių, na, o ketvirtojoje ieškojo gražiausių vietų, spalvų, kur galėtų nusifotografuoti su savo mokytojais, nes stotelė vadinosi „originali asmenukė su rudenėliu“.

Nuostabioje gamtos apsuptyje, šalia ežerėlio vaikus „pasitiko Rudenėlis“ (dietistė Gabija),  ir pakvietė visus linksmai pažaisti, pašokti ir, žinoma, pasivaišinti iš namų atsineštomis rudeninėmis vaišėmis. Viso žygio metu vaikai rinko lapelius, šakeles, įvairią gamtinę medžiagą iš kurios, grįžę į grupes, kūrė rudens paveikslus. Jie bus eksponuojami įstaigos lauko kupole.