•EDUKACIJA•

Spalio 25 dieną Vilniaus l/d „Ozas“ lankėsi

Vilniaus 5-ojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Renata Morkūnienė ir Kristina Šarkaitė.

Policijos pareigūnės vedė edukaciją

apie saugų eismą

Vilniaus 5-ojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Renata Morkūnienė ir Kristina Šarkaitė. Kartu su policijos draugu Amsiumi pareigūnės aiškino vyresniųjų grupių ugdytiniams apie saugaus elgesio kelyje taisykles, kaip teisingai dėvėti atšvaitus, kaip  ir kur važinėtis paspirtukais, dviratukais, ką daryti ir, kaip elgtis, ištikus nelaimei. Visi kartu prisiminė bendrąjį pagalbos telefoną-112. Pabaigoje vaikai žaidė judrų ir smagų žaidimą „Šviesoforas“. Dovanų ugdytiniai gavo knygeles su užduotėlėmis, kurių pagalba mažieji dar geriau įtvirtins žinias apie saugų eismą.

Nuoširdžiai dėkojame pareigūnėms už įdomų ir naudingą užsiėmimą, o „Aitvarėlių“ grupės ugdytinio Ado mamai Danutei už iniciatyvumą ir pagalbą organizuojant edukacines veiklas vaikams.