•PAVASARIS VILNIAUS L/D "oZAS"•

Atėjo gražus pavasaris, ir kai gamta atnaujina savo grožį, žmogaus siela taip pat yra tinkama atgaivinti

-Harriett Ann Jacobs

Pavasariniai

sodinimo darbai

Pavasarį, kartu su vaikais, pradedame sėjos darbus, kartu įsitraukdami į gamtamokslinį projektą „Sodinu, auginu,valgau“, kurio tikslas domėtis gyvuoju gamtos pasauliu, ugdyti meilę gamtai, per asmeninę vaiko patirtį formuoti suvokimą apie augalo pažinimo, auginimo ir priežiūros procesus nuo sėklos iki vaisiaus.

Kovo 21-28 dienomis, mūsų mažieji sodininkai kartu su savo mokytojomis, pasiraitoję rankoves, kibo į pagrindinius sodininkystės darbus: sodino svogūnus, sėjo pomidorus, salotas, ridikėlius, moliūgus, o kur dar velykinė žolytė, kuri turėtų papuošti grupes švenčių proga. Reikia viską suspėti, bet čia tik pradžia, o kiek darbų dar laukia…

Vėliau būtinai pasidalinsime su jumis naujienomis, kaip sekasi auginti ir prižiūrėti mūsų sodinukus. Sekite naujienas!