•Paukščių sugrįžtuvių šventė•

Pavasarį, kai saulelė pradeda kilti vis aukštyn ir aukštyn ir jau galima pamatyti bundančios gamtos grožį, imame laukti grįžtančių paukščių.

Kovo 28 dieną darželio ugdytiniai, rinkosi kieme, kad pasveikintų sugrįžusius paukštelius – gandrą, varnėną, pempę, vieversį, gegutę ir kt., kurie ant savo sparnų mums parneša pavasario džiaugsmus.

PAUKŠČIŲ SUGRĮŽTUVĖS

Vilniaus l/d "Ozas"

Šventės metu  vaikai šoko ratelius, klausėsi, improvizavo, mėgdžiojo paukštelių balsus, mokėsi atpažinti išorinius ypatumus, deklamavo „erzinimus“ gandrui ir kt. Vėliau vaikai kartu su darželio darbuotoju pasuko prie medelių kelti į medžius savo atsineštų inkilėlių. Džiaugiamės, kad darželio kiemas pasipildė naujais inkilais, ir tikimės, kad paukščiai atras savo namelius ir džiugins  vaikus savo giesmėmis ir švilpavimais.

Dėkojame tėveliams už atneštus inkilėlius ir dalyvavimą parodėlėje „Gandrų pievelė“ , dėkojame mokytojams: Gyčiui, Astai, Danutei, Oksanai B. už nuostabų spektakliuką, kurio metu vaikai ne tik įgijo žinių apie paukščius,  pasikalbėjo apie tai,  kaip reikia saugoti žemę, bet patyrė ir daug džiugių emocijų.