•PASAKOS MŪSŲ VAIKAMS•

Ar žinote, kad pasakos - paguodos skaitiniai, optimizmo šaltinis, verčiantis pasinerti į nuotykių, paieškų ir atradimų pasaulį?

Tai svarbus veiksnys, turintis įtakos formuojant visus vaiko pojūčius.

pasakos

Atgyja!

Ar žinote, kad pasakos – paguodos skaitiniai, optimizmo šaltinis, verčiantis pasinerti į nuotykių, paieškų ir atradimų pasaulį?

Tai svarbus veiksnys, turintis įtakos formuojant visus vaiko pojūčius. Pasakos padeda pažinti savo jausmus ir įsiminti pagrindines sėkmingo gyvenimo taisykles.

Pasakų siaubai parodo vaikui, kad tokios mintys daug kam gimsta natūraliai, bet su jomis galima įvairiais būdais susidoroti. Taip pat jų siužetai moko būti tolerantiškais ir atlikti savo pareigas…

Ar susimąstėte, koks skurdus būtų žmogaus dvasinis pasaulis, jeigu vaikystėje nebūtų girdėjęs pasakų į kurias sudėta viskas, kas gražiausia ir brangiausia žmogui?

Todėl mes siūlome sukurti nuostabią šeimos tradiciją. Išeinant iš darželio, išsirinkti vieną iš ant sienos „gyvenančių“ pasakų ir „parsinešti namo“.

Tai padaryti labai paprasta, tereikia išsirinkti norimą pasaką, skenuoti QR kodą ir namuose prieš miegą klausyti arba žiūrėti norimą pasaką. Skirkite laiko sustoti ir pabūti su vaiku, tai neįkainojamas laikas, kuris deja, bet turi pabaigą..

NUOTRAUKŲ GALERIJA