•edukacija•

"NETERŠTUKO" EDUKACIJA

MŪSŲ VAIKAMS

"NETERŠTUKO" EDUKACIJA

MŪSŲ VAIKAMS

Kovo 7 dieną „Voveriukų“  ir „Smalsučių“ grupių vaikučius aplankė didžiausios šalyje vandentvarkos bendrovės „Vilniaus vandenys“ draugas ir „bendradarbis“ – linksmasis “Neterštukas“,  kuris siekia suburti švaria gamta besirūpinančią bendruomenę, drauge kovoti prieš gamtos taršą, šviesti visuomenę aplinkosaugos klausimais bei pamažu auginti visuomenės netoleranciją teršėjams.

Vaikams trumpai ir žaismingai buvo pasakojama apie vandens nuotekų kelią , mažieji  supažindinti su atsakingu vandens vartojimu. Vaikai išgirdo pasakojimą, koks yra sudėtingas vandens kelias iki kiekvieno mūsų namuose esančio čiaupo ir kodėl mums visiems svarbu atsakingai elgtis su nuotekomis.

Vaikai sudalyvavo žaidime „Laimės ratas”, per kurį atsakinėjo į „Neterštuko” klausimus ir laimėjo prizus.

Dėkojame „Neterštukui“ už smagią ir ypač naudingą edukaciją.