•NAUJIENOS IR AKTUALIJOS•

Gerb., tėveliai, jau tapo tradicija trumpi informacinio pobūdžio laiškeliai,

kuriuos jums laikas nuo laiko parašome, pranešdami naujienas bei aktualijas.

NAUJIENOS

aKTUALIJOS

Dėl ugdymo proceso organizavimo, informuojame, kad į ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo programas, integruojame papildomus, inovatyvius būdus bei įvairių ugdymo metodikų elementus: taikome Naratyvinio žaidimo metodiką, didelį dėmesį skiriame STEAM veikloms, atšilus orams stengsimės kuo daugiau edukacijų perkelti į netradicines erdves, vyksime į ekskursijas, keliausime į Ozo kalvas, esant palankiems orams vaikų fiziniai užsiėmimai vėl  persikels į lauko erdves. Nuo š.m. vasario mėn. mūsų įstaigos mokytojai kartu su padėjėjomis papildė savo mokymų krepšelį, įsitraukdami į Besimokančių darželių tinklą (BDT).

Artimiausiu metu, kovo 1 dieną  kartu su vaikais kieme, Užgavėnių metu „vysime žiemą iš kiemo“, o kovo 5 dieną mažuosius grupėse tradiciškai aplankys „Kaziukas“ ir “ Kazytė“, kurie papasakos vaikams apie senolių meistrystės tradicijas ir papročius. Kovo mėnesį pradėsime vykdyti du respublikinius projektus, vieną muzikinį „Žaidžiame klasiką“, kitą, kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyba, jau tradiciniu tapusį  projektą saugaus eismo tema. Visus aprašus su nuotraukomis rasite mūsų įstaigos naujai sukurtoje svetainėje arba facebook paskyroje. Visada  geranoriškai kviečiame tėvelius dalyvauti vaikų ugdymo procese, dalinkimės idėjomis, sumanymais ar pastebėjimais, kurie padėtų užtikrinti kuo įvairiapusiškesnį mūsų mažųjų ugdymą bei pozityvesnį visos bendruomenės narių bendradarbiavimą.

Norime padėkoti už 1,2 procento pajamų mokesčio paramą, kurią, pasitarus su įstaigos taryba, skirsime vaikų lauko žaidimo aikštelių papildymui. Atsinaujinusias įstaigos vidaus erdves pristatėme  filmuotoje medžiagoje, kuri patalpinta darželio svetainėje, papildomai naujų edukacinių priemonių įsigijimui, kiekvienai grupei dar yra skirta po 230 eurų.

Ir toliau raginame tėvelius laikytis visų prevencinių priemonių  (saugūs atstumai, sveikatos būklės stebėjimas ir, pastebėjus ligos požymius, savalaikis izoliavimasis), kad išvengtume ne tik Covid-19 ligos, bet ir kitų, sezoninių užkrečiamų ligų protrūkio. Ypač prašome tėvelių, būti atsakingais ir nevesti sergančių vaikų į ugdymo įstaigą, nes vis dar turime ne vieną ir ne du atvejus, kada vaikai vedami kosintys, sloguojantys ar pan., nekreipiamas dėmesys į mokytojų pastebėjimus, o vėliau suserga ir kiti vaikai. Todėl kaskart jūsų prašome – būkite atsakingi, saugokite ne tik save, bet ir kitus.

Artėjant pavasariui, vasarai, artėja ir laikas jūsų grupių mokytojų atostogoms. Šiais metais nežadama daryti apklausų dėl tėvelių atostogų laiko, nes paskutinių metų praktika parodė, jog apklausos neatitinka tikrovės, o kartais dar labiau suklaidina.  Išanalizavę paskutiniųjų metų vaikų vasaros lankomumo rodiklius, pastebėjome, jog didžiausias lankomumas būna birželio mėn., todėl  greičiausiai birželio mėn. dirbs 9 grupės, o liepą ir rugpjūtį – po 5. Priešmokyklinių grupių ugdytiniai, bus paskirstyti į tas grupes, kuriose lankys mažiausiai vaikų.  Žinoma, apie numatomus grupių  sujungimus  būsite iš anksto informuoti. Stengsimės suskirstyti grupes taip, kad vaikams būtų kuo mažesnis emocinis diskomfortas. Šiam kartui tiek.

Kilus klausimams rašykite į el. paštą: rastine@ozas.vilnius.lm.lt arba skambinkite tel. 852463323