•SAUSIO 13-OSIOS MINĖJIMAS UGDYMO ĮSTAIGOJE•

2022 m. sausio 11-12 dienomis Vilniaus lopšelio-darželio „Ozas“ priešmokyklinių grupių ugdytiniai kartu su savo mokytojomis

lankėsi Vilniaus aps. VPK Kelių policijos valdybos saugaus eismo klasėje ir dalyvavo saugaus eismo edukacinėje programoje.

SAUGUS

KELYJE!

2022 m. sausio 11-12 dienomis Vilniaus lopšelio-darželio „Ozas“ priešmokyklinių grupių ugdytiniai kartu su savo mokytojomis lankėsi Vilniaus aps.  VPK Kelių policijos valdybos saugaus eismo klasėje ir dalyvavo saugaus eismo edukacinėje programoje. 

Būsimieji pirmokėliai, kartu su komisare inspektore Aiste Dijokaite, prisiminė ir aptarė pagrindines saugaus eismo taisykles, mokėsi, kaip saugiai pereiti gatvę, klausėsi patarimų, kaip elgtis, kad saugus ir sveikas grįžtum į namus.

NUOTRAUKŲ GALERIJA