•minėjimas•

Pasaulinė

psichikos sveikatos diena

Minime

Pasaulinę psichikos dieną

Nėra abejonių, kad vaikų  emocinė sveikata yra lygiai taip pat svarbi kaip ir fizinė.

Spalio 10 dieną minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Įstaigos psichologė Silvija, apsilankiusi grupėse, pravedė edukacines veiklas vaikams. Su ugdytiniais aiškinosi, kaip svarbu rūpintis ne tik fizine sveikata, bet ir savo mintimis, emocijomis, elgesiu. Kartu su vaikais keliavo į „šypsenų pasaulį“, „pylė stebuklingą laimės kurą“, kuris susideda iš mūsų visų laimingų prisiminimų, vaikai dalinosi šypsenų bilietais ir „sėdę“ į šypsenų autobusą, keliavo į šypsenų stotelę. Juk pati galingiausia priemonė rūpinantis savimi, savo emocine sveikata yra Šypsena. Tad šią dieną dalinosi šypsenomis vieni su kitais, o svarbiausia patys su savimi. Šypsena tai laimė, kuri yra po kiekvieno nosimi, tad paguoskime nuliūdusį save ar draugą, paskatinkime ir aplinkinius dalintis šypsenomis ir taip pasirūpinsime savimi!

„Ačiū dalyvavusiems, įsitraukusiems, besišypsantiems. Linkiu šypsenų kupinos dienos “ – linkėjo Silvija visiems po užsiėmimo.