•Lietuvos mažųjų žaidynės•

Tai – jau penktasis net 44 tūkst. dalyvių šį sezoną subūrusio projekto finalinio etapo festivalis.

Projektą organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

LIETUVOS

MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS

Gegužės 21 dieną, šeštadienį, pirmą kartą „Lietuvos mažųjų žaidynių“ istorijoje didysis žaidynių festivalis šurmuliavo Vilniuje, naujai atidarytoje NBA krepšinio mokyklos arenoje, kur susirinko net 37 ikimokyklinių ugdymo įstaigų komandos tarp kurių ir Vilniaus lopšelio-darželio „Ozas“ , „Drugelių“ grupės mažieji sportininkai – 3 mergaitės ir 3 berniukai bei mokytojai Gytis ir Sandra.

Tikra sporto švente tapusio renginio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos.

Specialios užduotys yra skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui. Renginyje mažuosius sportininkus aplankė ir ypatingas svečias – paralimpinis čempionas, Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius, kuris pasveikino visus susirinkusius, padėkojo tėveliams, mokytojams už jų indėlį ugdant jaunąją kartą. “ Labai tikiu, kad tarp visų jūsų mes turime ir ateities olimpiečių”, –kalbėjo M. Bilius.

Džiaugiamės mūsų darželio ugdytinių šauniu pasirodymu, sveikiname juos su pelnytais apdovanojimais bei dėkojame nuostabiai palaikymo komandai – „Drugelių“ grupės vaikučių tėveliams, kurių palaikymo šūksniai skambėjo visoje NBA krepšinio mokyklos arenoje.