•PROJEKTAS "DRAUGAI YRA LAIMĖ"•

Visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau" keturis gegužės šeštadienius kviečia Lietuvos ir Ukrainos vaikus bei jų tėvus, globėjus į sveikatos edukacijos užsiėmimus „Draugai yra laimė". Žinodami Jūsų pastangas ir darbą padedant mokiniams integruotis ugdymo įstaigose, o jų tėvams, globėjams pažinti mūsų kultūrą, sveikatos edukacijos užsiėmimų metu mes taip pat stiprinsime draugystę, tarpkultūrinį bendradarbiavimą.

Sveikatos edukacijos veiklos vyks iš anksto užsiregistravusiems 5–7 metų ir 8–10 metų vaikams bei jų tėvams, globėjams.

PROJEKTAS

"DRAUGAI YRA LAIMĖ"

Laba diena, mieli tėveliai ir globėjai,

šiuo laikotarpiu ne vienas patiriame slogias emocijas ir įvairių iššūkių, kuriuos lengviau įveikti būnant drauge. Tad norime pakviesti 5-10 metų amžiaus vaikus gegužės šeštadienius praleisti įdomiai ir naudingai. Registruokitės į projektą „Draugai yra laimė” ir prisidėkite prie lietuvių ir ukrainiečių draugystės kūrimo ir stiprinimo.

Trumpai apie projektą:

 • Data:kiekvieną gegužės šeštadienį: gegužės 7 d., 14 d., 21 d. ir 28 d.
 • Dalyviai:nuo 10 iki 12 val. 5–7 m. amžiaus vaikai, nuo 13 iki 15 val. 8–10 m. amžiaus vaikai
 • Tema: kiekvieną gegužės šeštadienį vis kita: sveika mityba, fizinis aktyvumas, burnos higiena, psichikos sveikata
 • Vieta: Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, Polocko g. 12-2, Vilnius

 

Į renginius kviečiame registruotis pildant žemiau pateiktas anketas:

Добрый день дорогие родители,

В этот период многие сталкиваются с депрессивными эмоциями и разнообразными испытаниями, которые легче преодолеть вместе. Мы хотим пригласить ваших детей от 5 до 10 лет провести субботы мая интересно и полезно. Приглашаем Вас регистрироваться на проект „Друзья — это счастье” чтобы укрепить старую или создать новую дружбу между литовцами и украинцами.

 

Кратко о проекте:

 • Дата: каждую субботу мая (7, 14, 21 и 28 д.).
 • Участники: с 10:00 до 12:00 часов от 5 до 7 лет дети; с 13:00 до 15:00 часов от 8 до 10 лет дети.
 • Темы: каждую субботу мая: здоровое питание, физическая активность, гигиена полости рта, эмоциональное здоровье.
 • Место встречи: Вильнюсское бюрo общественного здоровья, ул. Полоцко 12-2, Вильнюс.

Для посещения мероприятиe необходимо зарегистрироваться:

 • 7 мая
 • 14 мая
 • 21 мая
 • 28 мая