•SITUACIJA UKRAINOJE•

Vilniaus lopšelio-darželio „Ozas“ bendruomenė

jungiasi į Vilniaus miesto ugdymo įstaigų paramos ukrainiečiams akciją.

PAREMKIME

uKRAINIEČIUS

GERBIAMI, TĖVELIAI/GLOBĖJAI,

Vilniaus lopšelio-darželio „Ozas“ bendruomenė jungiasi į Vilniaus miesto ugdymo įstaigų paramos ukrainiečiams akciją.

Renkame maisto produktų, pirmojo būtinumo priemonių siuntą. Paramą organizuojame darželyje nuo kovo 7 dienos iki kovo 14. Tad labai prašome, norinčius ir galinčius paremti. Pateikiame labiausiai reikalingų daiktų sąrašą:

Konservai – mėsa, sriuba; riešutai; juodasis šokoladas, energetiniai batonėliai; vakumuoti lašiniai, dešra; vakumuota duona; džiuvėsiai; tualetinis popierius; drėgnos servetėlės; kondensuotas pienas; kava, arbata; sultinio kubeliai; saldainiai ledinukai; grikiai; druska, pipirai; dezinfekcinių, antibakterinių servetėlių, pleistrų; šiukšlių maišai; riešutai, džiovinti vaisiai (prašoma nedėti maisto stikliniuose induose).

KITA AKTUALI ŠIUO METU PARAMA:

Reikalingi stori ir minkšti gimnastikos/jogos kilimėliai, elektros elementai (baterijos AA, AAA ir pan.), žibintuvėliai, žiebtuvėliai, dujų balionėliai.

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ.