•KELIONĖS•

„Kodėlčiukų“ grupės vaikai kartu su mokytojomis

išsiruošė ieškoti „knygų namų“

„Kodėlčiukų“ grupės vaikai kartu su mokytojomis

išsiruošė ieškoti „knygų namų“

Kur „gyvena“ knygelės?  „Kodėlčiukų“ grupės vaikai kartu su mokytojomis gražų ketvirtadienio rytą išsiruošė ieškoti „knygų namų“, nes jose galima rasti įvairiausių pasakėlių, eilėraštukų, paveikslėlių, užduotėlių ir dar daug daug vaikams  ar suaugusiems skirtų įdomybių. Ir, pasirodo, artimiausi „knygelių namai“ – Vilniaus miesto savivaldybės Šeškinės biblioteka. Kartu su bibliotekininke vaikai apžiūrinėjo bibliotekos patalpas, vartė knygeles, skaitė pasakas. „Koks didelis ir įdomus tas knygų pasaulis“– svarstė vaikai. Į darželį „Kodėlčiukai“ grįžo pakilios nuotaikos, pilni įspūdžių. Dėkojame Mijos ir Maksimo mamai už pagalbą kelionės metu.