•KELIONĖS•

Spalio 19 dieną „Kodėlčiukų“ grupės vaikai

su mokytojomis išsiruošė į Valdovų rūmų muziejų

„Kodėlčiukai“ lankėsi

Valdovų rūmų muziejuje

Spalio 19 dieną „Kodėlčiukų“ grupės vaikai su mokytojomis išsiruošė į Valdovų rūmų muziejų, kur susipažino su istorijos ir kultūros paveldo karalyste – Valdovų rūmų muziejaus ekspozicijomis. Vaikai sužinojo, kas yra muziejus, kokios senos istorijos paslaptis jis saugo ir kaip čia reikia elgtis. Viską išsiaiškinę, toliau vaikščiojo po muziejų: ieškojo vitrinose pasislėpusių archeologinių radinių ir bandė suprasti, ką jie pasakoja apie praeitį.  Vėliau aplankė atkurtas rūmų menes, papuoštas paslaptingais baldais ir valdovų bei didikų portretais. Menėse žaidė, ieškojo skirtumų, išgirdo visokių įdomybių apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją bei jos valdovus. Įdomi pažintinė ekskursija paliko vaikams neišdildomus įspūdžius.

NUOTRAUKŲ GALERIJA