•BORUŽĖLĖS KELIAUJA TOLIAU•

Nekyla abejonių, kad tinkamai suplanuotos išvykos ar ilgesnės kelionės lavina vaikų socialinius įgūdžius, padeda įtvirtinti žinias, ugdo jų savarankiškumą.

Keliaudami autobusais, troleibusais vaikai ugdosi saugaus elgesio gatvėje ir viešajame transporte įgūdžius. Todėl atšilus orams ir pasibaigus karantino ribojimams, mūsų įstaigos mokytojos kartu su vaikais vis dažniau pradėjo planuoti edukacines-pažintines keliones.

KOLIONĖS

TĘSIASI

„Boružėlių“ gr. ugdytiniai kartu su mokytoja Jurga jau tapo tikrais keliautojais.

Šį kartą, kartu keliavo ir įstaigos Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė bei dietistė. 

Visuomeniniu transportu, visi kartu vyko į Nacionalinę dailės galeriją. Vaikai apžiūrėjo galerijoje esančias skulptūras, susipažino su jų įvairove: išsiaiškino jog skulptūros būna įvairių formų, stilių, medžiagų iš kurių pagamintos.

Ugdytiniai ne tik apžiūrinėjo menininkų skulptūras, bet ir patys buvo pakviesti „sukurti po skulptūrą“ pagal skulptoriaus Valaičio metodą , kuris kūrė iš geležies ir visas skulptūros detales sunerdavo, nenaudodamas nei klijų, nei vinių. Lazdynų mikrorajone stovinti Vėtrungės skulptūra – šio menininko darbas.

Vaikams buvo pasiūlyta išsikirpti iš popieriaus po dešimt detalių ir vėrimo principu, „sukurti savo skulptūrą“. Geros emocijos lydėjo mažuosius ne tik visos kelionės metu, bet ir grįžus į darželį.