•KAZIUKAS MŪSŲ UGDYMO ĮSTAIGOJE•

Kaziuko mugė – kasmetinė Lietuvoje rengiama folkloro mugė, kurioje žmonės pardavinėja savo pagamintus liaudiškus dirbinius.

Mugė dažniausiai rengiama artimiausią sekmadienį iki Šv. Kazimiero dienos, kovo 4 d.

Kaziuko mugė

Vilniaus l/d "Ozas"

Kovo 4 dieną, nuo ankstyvo ryto lopšelyje – darželyje „Ozas“ šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė.

Jau geras pora savaičių iki mugės, kiekvienoje grupėje buvo įkurtos kūrybinės dirbtuvėlės, kuriose vaikai, kaip tikri amatininkai, kartu su savo mokytojomis lipdė, karpė, klijavo, vėrė, gamino įvairius dirbinius, kuriuos mugės metu pardavinėjo tėveliams, mainėsi su draugais.

Nuoširdų ačiū tariame Kaziukui (ikimok. ugd. mokytoja Rima Mažeikienė) ir Kazytei (ikimok. ugd. mokytoja Regina Stankevičienė) , kurie  ne tik supažindino vaikus su senolių meistrystės tradicijomis ir papročiais, bet ir kvietė mažuosius žaisti žaidimus, šokti lietuvių liaudies ratelius.