•Vasarėlė jau artėja į pabaigą•

Vasarėlė jau artėja į pabaigą, o dar taip norisi šiltų dienų,

žaliuojančių pievų, smagių kelionių.

Kaip „Kodėlčiukai“ ir „Drugeliai“

vasarą „konservavo“

Vasarėlė jau artėja į pabaigą, o dar taip norisi šiltų dienų, žaliuojančių pievų, smagių kelionių.  Todėl nieko nelaukę „Kodėlčiukų“ ir „Drugelių” grupių vaikai kartu su mokytoja Božena išsiruošė į Ozo kalvas ne tik linksmai pažaisti prie tvenkinio įrengtoje žaidimų aikštelėje ar keliaujant pasidalinti asmenine informacija su draugais – kas kur gyvena, kur dažniausiai žaidžia ir pan.,, bet ir turėdami tikslą – „užkonservuoti“ vasarą.

O kaip tą padaryti? „Reikia sukurti gamtos paveikslus“,- nusprendė vaikai. Kaip nusprendė, taip ir padarė ir jiems tai puikiai pavyko –mažųjų darbeliai nuostabūs. Smagi, įdomi ir prasminga kelionė.