•KAČIUKAI KELIAUJA•

Energetikos ir technikos muziejus – šeimoms draugiška įdomaus laisvalaikio erdvė,

kur po vienu stogu telpa unikalus industrinis paveldas, interaktyvus mokslo pažinimas ir kultūriniai renginiai.

„Kačiukų“ gr. kelionė į

„ Energetikos ir technikos muziejų“

Ekskursijos metu vaikai  kartu su mokytoja Barbora ir padėjėja Renata aplankė interaktyvią, per du muziejaus aukštus išsidėsčiusią ekspoziciją „Technikos mokslas ir technika vaikams“, kurioje žaisdami spalvingais eksponatais susipažino su įvairiais fizikos reiškiniais: šviesa, energija, jėgos perdavimu, magnetiniais laukais, garsu, elektra ir kt. „Kačiukai“ susidomėję apžiūrėjo pirmosios Vilniaus miesto elektrinės įrenginius, pasivaikščiojo po veidrodžių ir šviesos kambarį.

Ugdytinių žvilgsnis į technikos pasaulį paliko daug puikių įspūdžių.