•tolerancija mūsų įstaigoje•

Edukacinis projektas

„Nebaisos“ darželyje

„Nebaisos“

darželyje

Vaikai nuolat domisi mus supančia aplinka, gamta, daugelis drąsiai į rankas gali paimti slieką, sraigę, žiogą – tai ką randa savo kasdieninėje aplinkoje lauke. Tyrinėdami aplinką pojūčių pagalba, mažieji lavina visas savo kompetencijas.

 Lapkričio 24 dieną darželyje vyko edukacinis projektas „Nebaisos“, kurį pristatė Palangos „Insektariumas” – gyvų vabzdžių muziejus, kurio ekspozicijoje – iki 30 skirtingų rūšių egzotinių eksponatų. Vaikai ir mokytojai turėjo galimybę susipažinti su pirmąja per Lietuvą keliaujančia nariuotakojų ekspozicija ir jos mažiausiais gyvūnėliais: vorais, juodaisiais skorpionais, tarakonais, gyvalazdėmis, šimtakojais ir kt. Vaikai labai atidžiai stebėjo ir klausėsi pasakojimo apie terariumuose esančių vabzdžių išvaizdą, kilmę, mitybą, gyvenimo būdą, o edukacijos pabaigoje galėjo ir patys palaikyti vieną ar kitą nariuotakojį.