•KELIONĖS•

Finansinis raštingumas yra vienas iš tvarios ir klestinčios valstybės pagrindų,

todėl jau darželinio amžiaus vaikai turėtų žengti pirmuosius finansinio raštingumo žingsnelius.

„Swedbank“

Finansų laboratorijoje

Finansinis raštingumas yra vienas iš tvarios ir klestinčios valstybės pagrindų, todėl jau darželinio amžiaus vaikai turėtų žengti pirmuosius finansinio raštingumo žingsnelius.

„Drugelių“ gr. ugdytiniai kartu su savo mokytojomis apsilankė   „Swedbank“ Finansų laboratorijoje, kur dalyvavo finansinėje edukacijoje. Labai žaismingai ir išradingai ugdytiniai susipažino su pinigų istorija, sužinojo kokie senovėje buvo atsiskaitymo būdai, pinigų vertė, kam buvo reikalingi mainai. Vaikai diskutavo, svarstė, aiškinosi, ką galima būtų nusipirkti už tam tikrus banknotus, žaidė interaktyvų žaidimą.

Nuoširdų AČIŪ tariame „Drugelių“ grupės ugdytinio Roberto mamai Astai ir  „Swedbank“  edukatorei Jekaterinai už žaismingai, įdomiai ir linksmai pravestą edukaciją.

NUOTRAUKŲ GALERIJA