•KELIONĖS•

Spalio 2 dieną pas mus lankėsi Vilniaus darželio „Kodėlčiukas“,

„Debesėlių“ grupės vaikai su mokytoja.

„Boružėlių“ ir „Debesėlių“ grupių veikla

„Judantys paveikslai“

Visada džiaugiamės, kada sulaukiame svečių iš kitų Vilniaus darželių ir kartu galime pasidalinti idėjomis, organizuoti veiklas ar užsiėmimus. Spalio 2 dieną pas mus lankėsi Vilniaus darželio „Kodėlčiukas“, „Debesėlių“ grupės vaikai su mokytoja, kurie kartu su mūsų įstaigos „Boružėlių“ grupės mažaisiais ugdytiniais bei mokytoja Jurgita dalyvavo bendroje veikloje „Judantys paveikslai“. Prieš užsiėmimą, vaikai grupėse susipažino su japonės dailininkės Yayoi Kusama paveikslais, kuriuose  figūruoja spalvoti rutuliukai. Vaikai atliko 4 užduotis susietas su Kusamos paveikslais. Lauke buvo paruoštos 4 lentėlės su QR kodais. Ugdytiniai turėjo nuskanuoti kodą, pažiūrėti paveikslą ir atlikti paskirtą užduotį. Viskas pavyko puikiai. Įdomi, kūrybiška ir prasminga veikla.