•„Boružėlių“ grupės išvyka į Vagos knygyną•

Atšilus orams, vis dažniau mūsų įstaigos ugdytiniai, pradėjo leistis į pažintines keliones už darželio ribų.

Balandžio 22 dieną „Boružėlių“ grupės vaikai kartu su mokytoja Jurga, viešuoju transportu, nuvyko į PPC centrą „Ozas“ ir aplankė ten įsikūrusį Vagos knygyną.

„Boružėlių“ grupės išvyka

į Vagos knygyną

Atšilus orams, vis dažniau mūsų įstaigos ugdytiniai, pradėjo leistis į pažintines keliones  už darželio ribų. Balandžio 22 dieną „Boružėlių“ grupės  vaikai kartu su mokytoja Jurga, viešuoju transportu, nuvyko į  PPC centrą „Ozas“ ir aplankė ten įsikūrusį Vagos knygyną.

Vaikus pasitiko knygyno darbuotoja Gintarė, kuri pravedė edukacinį užsiėmimą, papasakodama apie tai, kokios būna  knygelių rūšys: grožinės, istorinės, gamtinės, garsinės, liečiamos ir netgi vonios knygelės, kurios sušlapusios pakeičia savo spalvą. Didžiausias atradimas buvo kvepianti knyga, kurios kvapą vaikai turėjo atspėti, patrindami knygelės puslapius. Vaikščiodami po knygyną, ugdytiniai sužinojo daug įdomių faktų apie knygelių leidybą,  populiariausius vaikų literatūros autorius, susipažino su knygyno konsultanto darbu ir netgi patys, specialiu aparatu, galėjo uždėti knygų  kainas, o taip pat linksmai pažaisti vaikams skirtoje erdvėje. Atsisveikindama Gintarė padovanojo dvi nuostabias knygeles, kurias vaikai kartu su mokytoja pažadėjo perskaityti.

Skaitykime su vaikais, skaitykime vaikams, nes knygos visapusiškai ugdo brandžias asmenybes, o, pasak specialistų,  – paskatinti vaikus skaityti galima tik tada, kai pačių suaugusiųjų gyvenimą lydi knyga.