•svečiai mūsų įstaigoje•

„Boružėlių“ grupės ugdytinius aplankė labai lauktas svečias

– vaikų knygelių iliustratorė Aušra Kiudiulaitė.

svečiai

mūsų įstaigoje

„Boružėlių“ grupės ugdytinius aplankė labai lauktas svečias – vaikų knygelių iliustratorė Aušra Kiudiulaitė.

Aušra parodė vaikams slaptą knygelę, kurioje žymisi visas savo kūrybines idėjas, papasakojo apie savitą iliustracijų kūrimo metodą: būsimas iliustracijas ji kuria ne piešimo būdu, o karpydama įvairias detales, kontūrus ir vėliau tinkamai suklijuodama.

Vaikai sužinojo, kad tai labai kūrybiškas, atsakingas ir kruopštus darbas. Kurdama iliustracijas vienai knygelei, Aušra užtrunka apie dvejus metus.

Vėliau iliustratorė pakvietė ugdytinius į kūrybines dirbtuvėles, kuriose  diskutavo, kas, vaikų manymu, yra Vilniaus gyventojas, ir ar Vilniuje gyvenantys kiškiai, lapės, bitutės, drugeliai, skruzdėlytės, sraigės ir kt. taip pat gali būti priskiriami šiam statusui.

Vėliau, mažieji iškirpę savo vardo raides ir reikalingas papildomas detales, kūrė „Vilniaus miesto gyventoją“ – dovanėlę Vilniui, juk mūsų gimtasis Vilnius greitai švęs savo 700 metų jubiliejų.

„Boružėlių“ grupės ugdytiniams tai buvo labai smagi, įdomi ir naudinga patirtis.