•KELIONĖS. KELIONĖS. KELIONĖS•

Ar žinojote, kad platforma „Neakivaizdinis Vilnius“ siūlo alternatyvaus miesto pažinimo studijų kryptis kiekvieno pomėgiams,

tik reikia pasirinkti dominančią sritį ir išbandyti teminius maršrutus, nes Vilniuje slypi daugybė dar nepasakotų istorijų.

„Boružėlės“ aplankė

Mykolo Saukos skulptūrų parką

„Boružėlių“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Jurga, pasinaudoję šia platforma, šį kartą aplankė Mykolo Saukos skulptūrų parką esantį Šeškinės miškelyje. Vaikai sužinojo, kad skulptorius Mykolas Sauka parkui padovanojo 6 betonines skulptūras, kurios įkūnija tuos pačius žmones , kurie vaikščioja po parką, jie net turi savo vardus: Eduardas, Jurgis, Sima, Linas, Rūta, Maksimas.

Šiuo metu platformoje „Neakivaizdinis Vilnius“ galima rasti 70 įvairių pažintinių maršrutų. Keliaukime su vaikais ir atraskime dar nepažintų nuostabaus mūsų Vilniaus kampelių.

NUOTRAUKŲ GALERIJA