•KELIONĖS•

Spalio 5 dienos rytą „Bitučių“ gr. ugdytiniai išsiruošė

į kelionę aplankyti mažųjų poniukų.

„Bitučių“ išvyka

į „Ponių rančą“.

Mokslinėje literatūroje aptinkama nemažai tyrimų, kurie pabrėžia gyvūnų buvimo ugdymo procese naudą vaikams: gerėja vaikų bendravimas, didėja empatijos lygis, mažėja stresas, vaikai jaučiasi ramesni.

Spalio 5 dienos rytą „Bitučių“ gr. ugdytiniai išsiruošė į kelionę aplankyti mažųjų poniukų. Atvykę į „Ponių rančą“ vaikai sužinojo, jog gyvūnėliai dar nepusryčiavę, todėl pirmiausia reikėjo pamaitinti juos gardžiomis morkytėmis. Vėliau ugdytiniai susipažino su visais poniukais, kurių rančoje  gyvena apie 20 ir, kurie skiriasi savo ūgiu, spalva ir netgi charakteriu. Kiekvienas gyvūnėlis turi savo vardą, pvz.: Snaigė, Barbė, Gilė, Žibutė, Margutė ir kt. Tarp poniukų ūkyje smagiai leidžia laiką vištos bei geras visų draugas – šunelis. Vaikai ne tik daug sužinojo apie nuostabių gyvūnėlių auginimą, priežiūrą, bet ir smagiai pajodinėjo ant ramiosios Snaigės. Pasibaigus edukacijai visi gavo diplomus.