•EDUKACIJA•

Ankstų ketvirtadienio rytą, nepabūgę ne itin malonių oro sąlygų,

mažieji „ Bitučių“ gr. ugdytiniai išsiruošė į Vilniaus apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą

„Bitučių“ gr. išvyka

pas ugniagesius-gelbėtojus

Ankstų ketvirtadienio rytą, nepabūgę ne itin malonių oro sąlygų, mažieji „ Bitučių“ gr. ugdytiniai išsiruošė į Vilniaus apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą, kur juos pasitiko 3-iosios komandos pareigūnai. Vaikai sužinojo, kokia atsakinga ir pavojinga gaisrininko gelbėtojo profesija, koks turi būti ištvermingas ir fiziškai pasiruošęs ugniagesys-gelbėtojas. Ugdytiniai apsilankė jų treniruočių salėje, poilsio kambarėliuose, maitinimosi patalpose.  Gelbėjimo tarnybos darbuotojai maloniai pristatė ir pademonstravo gaisrinių automobilius, į kuriuos vaikai galėjo įlipti, susipažinti su juose esančia įranga, jos atliekamomis funkcijomis. Ypač smagu buvo matuotis gaisrininkų drabužiais, šalmais, stebėti, kaip greitai apsirengia gelbėtojai, skubaus iškvietimo atveju. Vaikai gavo daug naudingų patarimų ir žinių,  patyrė teigiamų emocijų.

Dėkojame priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojams už įdomią edukaciją, vertingas žinias ir dovanas vaikams – knygeles.