•KELIONĖS•

„Aitvarėlių“ grupės ugdytiniai kartu su savo mokytojomis lankėsi

Vilniaus apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje

„Aitvarėlių“ grupės ugdytiniai kartu su savo mokytojomis lankėsi

Vilniaus apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje

Rugsėjo 25 dieną „Aitvarėlių“ grupės ugdytiniai kartu su savo mokytojomis lankėsi Vilniaus apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, įsikūrusioje Ateities gatvėje. Pareigūnai papasakojo vaikams apie ugniagesio gelbėtojo darbą, aiškino, kodėl  reikia būti atsargiems su ugnimi, kaip tinkamai elgtis įvykus nelaimei, taip pat demonstravo savo aprangą, įrangą, automobilius. Vaikai noriai matavosi ugniagesių šalmus, lipo į automobilius, norėdami iš arčiau viską apžiūrėti, paliesti, patirti. Šiltą ir nuoširdų Ačiū tariame ugniagesiams gelbėtojams už tokį sunkų, pavojingą ir reikalingą darbą.